<< Skupina SHP
česky
english
по-русски
Projektant / Projektantka betonových konstrukcí

Pracovní náplň:

  • zpracování projektové dokumentace mostních a inženýrských konstrukcí
  • vypracování statických výpočtů
  • koordinace projektových prací a inženýrské činnosti
  • práce v projektovém týmu
  • komunikace s klientem, řešení detailů projektu
  • komplexní účast na zadaném projektu

Požadavky na uchazeče:

  • VŠ vzdělání technického směru (stavebnictví)
  • praxe na obdobné pozici vítaná
  • znalost angličtiny výhodou
  • znalost konstrukčních programů (AutoCAD)
  • spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

  • práce v projekční kanceláři s celosvětovými zkušenostmi
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce i pro zahraničního partnera
  • po zapracování nadstandardní mzdové ohodnocení
  • celoročně vyplácená prémiová složka mzdy
  • firemní benefity (stravenky, penzijní a životní pojištění)
  • jazykové kurzy a firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • perspektiva dlouhodobé spolupráce
  • práce v mladém kolektivu

Místo výkonu práce: Brno nebo Olomouc
Nástup: možný ihned